Menu

Konuklar salona sığmadı

Kristina Krepela, Aras Bulut İynemli, Eva Dedova
Kristina Krepela, Aras Bulut İynemli, Eva Dedova
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Öyle ki, bin 500 kişilik salonda misafirler yer bulmakta zorlandı. Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Elçin Efendiev ve Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Hasan Sultanoğlu Zeynalova’nın da katıldığı galada Aras Bulut İynemli’yi ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisindeki rol arkadaşları da yalnız bırakmamıştı. Ayça Bingöl, Meral Çetinkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ece Çeşmioğlu, Mehmet Gürhan ve Serkan Badur benim görebildiğim isimlerdi.

DÜŞMAN ÇATLATTILAR
Vurularak diziye veda eden Tolga Güleç de, kız arkadaşı Yeliz Şar ile birlikte galaya geldi. Ayrıldıkları söylenen çift, gece boyunca birbirlerine aşkla bakarak, çok mutlu olduklarını dosta düşmana ilan ettiler. Gecenin sürprizi ise uzun saçlarıyla görmeye alıştığımız Aras Bulut İynemli’nin kısacık saçlarıyla galaya gelmesi oldu. İynemli, dizi için saçlarını kestiğini ama içinin çok buruk olduğunu söyledi. Filme gelince, ben çok beğendim. Tarihi anlamda da birçok şey öğreniyorsunuz. Kılıç sahneleri çok başarılıydı. Bütün oyuncu kadrosu da çok güzel oynamış ama büyük usta Tomris İncer’i izlemek ayrı bir keyifti. Keşke sahneleri daha çok olsaymış.

13034-gdy-1Yeliz Şar, Tolga Güleç

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik