Menu

Emre, baba ocağında

Emre Altuğ
Emre Altuğ
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Uzay, küçük yaşta suya alışmaya başlamış bile. Emre Altuğ ile babasının memleketi olan Niğde’ye ulaşmak için önce Adana’ya indik. 2.5 saatlik bir kara yolculuğunun ardından Niğde’ye ulaştık. Otelde biraz dinlendikten sonra, Niğde Stadyumu’na gittik. Stat tıklım tıklımdı, 10 bin kişi Emre Altuğ şarkılarını büyük bir coşkuyla izledi. Altuğ’u o gece annesi ve babası da yalnız bırakmadı ve evlatlarını gururla seyrettiler.

300 YILIK BAĞ EVİ
Konserin ardından Emre otelde üzerini değiştirdikten sonra, dayısının bağ evine gitti. Ertesi sabah beni de bağ evine kahvaltıya davet etti. Sabah kahvaltıya gittiğimde 300 yıllık şahane bir evle karşılaştım. Dayısı mangalda sucuk kızartırken eşi Harika Hanım, her şeyin organik olduğu muhteşem bir kahvaltı sofrası hazırladı. Kahvaltımızı ettikten sonra Emre Altuğ yemyeşil bağı gezdirdi. Dalından kirazlar yedik. Sonra evin içine girdik. Eskiden ahır olan bölümü dayısı çalışma odası yapmış. Gerçekten çok etkileyiciydi. Çok güzel ve keyifli bir gün geçirdim. Emre Altuğ ve ailesine tekrar teşekkür ediyorum.

13055-gdy-1Emre Altuğ

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik