Menu

Geçmiş olsun Usher baba!

Geçmiş olsun Usher baba!
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

H. Anıl ÇIRPAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Geçmiş olsun Usher baba!

Geçen hafta havuzda geçirdiği ciddi kaza sonucu yoğun bakıma alınan şarkıcı Usher’ın beş yaşındaki oğlu, iyileşti ve taburcu oldu. Havuzda oynayan Usher Raymond V, oyuncağını havuzun drenajına kaptırınca onu almak isterken kolunu drenaja kaptırmıştı. Raymond V’nin teyzesi ve hizmetçi çocuğu kurtarmayı başaramayınca evdeki diğer görevliler yardıma koşmuşlar, minik çocuk kurtarılıp Atlanta’da bir hastaneye yatırılmıştı. Minik Ray, iyileşti ve kolunda kocaman bir bandajla taburcu oldu. Olaydan sonra People dergisine açıklamada bulunan 34 yaşındaki şarkıcı Usher “Teyzem Aunt Rena’ya, doktorlara ve hemşirelere teşekkür etmek istiyorum. Özellikle oğlumun hayatını kurtaran Eugene Stachurski ve ekibine, ayrıca iki adama teşekkür etmek istiyorum. Onlar gerçek kahraman ve onlara çok minnettarım. Oğlumu bana bağışladıkları için şanslı ve minnettarım” dedi. Bu kaza sonrası Usher’ın eski eşi Tameka Foster’dan çocuklarının tam velayetini almak için bir duruşma istediği öğrenildi
usher210813

Haberim yokmuş gibi çek panpa!

2012 MTV Müzik Ödülleri’nden bu yana birlikte görüntülenmeyen Rihanna ve Katy Perry geçen hafta bir partiye beraber katıldı. Rihanna, Katy Perry’nin ‘Roar’ albümünü yayınlamadan önce New York’ta düzenlediği partiye katıldı ve Katy ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. “She. X She. #KatyAnna #RIHunited” yazısıyla paylaşılan bu fotoğraf iki şarkıcının sahne rekabetinin olmadığını, arkadaş olduklarını gösteriyor.
katy210813

Alkışlar Lady Gaga’ya

Geçen hafta yeni albümü ‘Applause-Alkış’ın tanıtım kampanyalarına başlayan Lady Gaga, cesur hamleleriyle dikkat çekiyor. Albüm kapak fotoğraflarını paylaşan yıldızın yüzü bir tuvalin içinde boyanmış pozu hayli dikkat çekmişti. Ancak ünlü pop yıldızın V dergisinin eylül sayısına verdiği pozlar, kışkırtıcılık konusunda albüm kapaklarının rolünü çalacak gibi görünüyor. Lady Gaga, dergide yayımlanan fotoğraflarından birinde üzerinde yırtık bir body ile poz verirken diğer fotoğrafında ise çıplak olarak görülüyor. Kasım ayında piyasaya çıkacak olan albümün çıkış şarkısı da yayınlandı.
gaga210813

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik