Menu

Sevdiklerini dudaktan öpüyorlar

Sevdiklerini dudaktan öpüyorlar

Gökhan Kimsesizcan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ajda Pekkan’ı dudaklarından öpmesi büyük ses getiren Ahu Aysal, o dönem “Ben sevdiklerimi dudaklarından öperim. Sevgimi bu şekilde gösteririm” demişti. Eski sevgilisi Belçikalı Xavier Dirsehan Schoonjans’ı dudağından öperken görüntülenen Ceyla Aysal, bu geleneği annesinden almış.

ajda210813

AŞK TAZELEDİLER

Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkanı Ünal Aysal’ın kızı Ceyla Aysal, annesi Ahu Aysal’ın sahibi olduğu Kuruçeşme’deki Hotel Les Ottomans’ın Genel Müdürü Mehmet Kırklar’la evlilik hazırlığı yapıyordu. Ancak Ceyla Aysal’ın eski sevgilisi Xavier Dirsehan Schoonjans’la öpüşürken çekilmiş fotoğrafları geçen hafta gündeme düştü. Düğünü erteleyen ve ayrıldıkları dedikoduları dolaşan nişanlılar araya aile büyüklerinin girmesiyle barıştı. Twitter’a yükledikleri mutluluk pozlarıyla ayrılmadıklarını duyuran çift, Ahu Aysal’ın Gündoğan’daki yazlığının iskelesinde görüntülendi. Kırklar’ı dudaklarından öpüp barışan Aysal, nişanlısıyla sarmaş dolaş aşk tazeledi.
ceyla210813

Ortaköy’e kaça gidersin?

İş adamı Erol Aksoy, Bebek’te, taksi pazarlığı yaparken görüntülendi. Gazetecilere poz verdikten sonra bir taksiye yönelen ünlü iş adamı, cama eğilip şoförle konuşmaya başladı. Aksoy’un “Ben Erol Aksoy, Ortaköy’e kaça götürürsün?” diye sorduğu duyuldu. Aksoy’u tanıyan taksi şoförü şaşırdı, cevap bile veremedi. Bu arada iş adamı da gazetecilere döndü ve gülerek “Size güzel malzeme verdim, daha ne istiyorsunuz” dedi. Ardından yürüyerek uzaklaştı.
erol210813

Artık yattığı yerden para kazanmıyor

Kendi adıyla çıkardığı güneş yağı ile adından söz ettiren Eda Taşpınar, tatil yaptığı Alaçatı’da görüntülendi. Eda Taşpınar, her ne kadar şezlonga uzanmış pozunu güneş yağı şişesinde etiket olarak kullansa da, artık yattığı yerden para kazanmıyor. Sabah koşarken, akşamüstü de yüzerken görüntülenen Taşpınar’ın pozları her ne kadar bana bir markanın katalog çekimleri gibi gelse de, Taşpınar’ın sermayesi olan vücuduna iyi baktığı ortada.
eda210813-5

KISA KISA... 

Check-In yapana içki bedava

Her hafta düzenlediği konsept partilerle adından söz ettiren Asmalımescit’teki Hitt Pera, yeni dekorasyonuyla hizmete girdi. İşletmeciliğini Eray Kılıç’ın yaptığı mekan, Foursquare programında “I’m at Hitt Pera” diye check-in yapana bedava içki de veriyor. Yaz tatilinde İstanbul’da kalanlar için alternatif eğlence arayanlara duyurulur. 

check210813

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik