Menu

Demet Akbağ farkı..

Demet Akbağ farkı..

BU HAFTA VİZYONA GİREN  'HÜKÜMET KADIN 2'NİN GALASI İÇİN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KANYON'DAYDIM.

ÖMÜR SABUNCUOĞLU  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Saat 20.00’de kokteyl, 21.00’de film gösterimi başlayacağı için davetliler sinemanın karşısındaki restoranlarda önce yemek yedi. Birçok ünlü simayı galadan önce restoranlarda gördüm. Saat 20.00 gibi herkes yavaş yavaş sinema salonuna gidip, kokteyle katıldı. Ata Demirer geceye eşi Özge Borak ile katılırken, Berk Oktay, haklarında ayrılık dedikoduları çıkan sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile galaya geldi. Murat Serezli ise annesi Nevra Serezli ile birlikteydi. Filmin başlamasına 10 dakika kala da Wilma Elles sevgilisiyle birlikte geceye katıldı. Bol bol röportaj verip, üst salona filmi izlemeye çıktı.

ARDA TURAN BEYAZ PERDEDE

Demet Akbağ, yine gecenin yıldızıydı. Siyahlar içerisinde çok zarifti. Sermiyan Midyat, gündüz saatlerinde bir bel kilitlenmesi yaşadığı için iğne yaptırarak galaya katıldı. Ama neşesinden hiçbir şey kaybetmemişti. Filme gelince; bu kez hikayenin başına dönülmüştü. Yine çok keyifli, yine bol espirili ve komik sahneler vardı. Filmin en büyük sürprizlerinden biri ise Arda Turan’dı. Milli futbolcumuz yeşil sahalarda olduğu gibi beyazperdede de döktürmüş; kısacık rolünde başarılı bir performans sergilemiş. Uzun lafın kısası; keyifli vakit geçirip, hayattan da bazı dersler alacağımız ‘Hükümet Kadın 2’yi mutlaka izleyin. Yağmurlar da başladı, tam sinema havası. 

hukumetkadini20131114-2

Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « Yeni film geliyor Fotoğrafın uğuru »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik