Menu

‘İşler Güçler, mizahtan farklı’

Ahmet Kural
Ahmet Kural

Çağnur Öztürk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ahmet Kural, hem bir jön kadar yakışıklı hem de komedi yapacak kadar yetenekli bir oyuncu. ‘İşler Güçler’ ile devam eden başarısını daha uzun yıllar duyacağız bence...

Bence ‘İşler Güçler’ ekranlarda klişeleri yıkan bir iş. Siz diziyi nasıl tanımlıyorsunuz?
İlk defa böyle bir iş yapılıyor. İlk defa oyuncular kendi isimlerini kullanarak bu dizide yer alıyor, ilk defa böyle kaliteli geçişler yapılıyor, kurgu olarak farklı. İlk defa bir kanal kendini de riske atarak farklı bir bakış açısıyla bir diziye destek oluyor. Çok memnunuz, farklı bir iş, her şeyiyle bir ilk. İzleyici de o farkı gördü. Tabii, isimlerimizi kullanmasaydık eğer, x isimli bir oyuncuyu canlandırsaydık, o zaman izleyici “Hadi canım, siz yaşamıyor musunuz sanki bunları?” diyecekti. Kendi ismimizle daha gerçekçi oldu, samimiyet görüldü. Aslında baktığımızda çok acı, komik değil hiçbiri, ciddi problemler yaratan sorunlar. Biz bunları mizahla besleyerek sunduk.
Peki kendi isimlerinizi kullanmanızı yadırgayan hiç yok mu?
Sektör komedisi olduğu için bizim piyasamızda komiklikler, saçmalıklar, acı gerçekleri gösterdiğimiz için sanmıyorum. Bir de ‘Çalgı Çengi’de bir kitlemiz oluştuğu için 1-0 önde başladık projeye. O riski göze aldık da, insanlar bizim mizahımıza güvendiği için hoş karşıladılar, çok da inandılar.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik