Menu

‘Şu an gündemim, işimi en iyi şekilde yapmak’

Fatmagül Fakı
Fatmagül Fakı

Çağnur Öztürk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fatmagül Fakı’nın güzelliği ile dikkatleri üzerine çektiği bir gerçek, ekran da zaten güzel insan sever. Sunuculuk konusunda da kararlılığı ortada ve “En iyisi olana kadar eğitim alacağım ve almaya da devam edeceğim” diyor...

“Yarışmadan sonra sunuculuk yapmak istiyorum” diye açıklamıştınız. Hemen olması büyük şans, öyle değil mi? Şu an neler hissediyorsunuz?
Yarışmadan önce hep sunuculuk hayalim vardı fakat kısmet olmamıştı. Yarışmadan sonra bu hayalimin gerçekleşmesi beni çok mutlu etti. Henüz sunuculuk kariyerimin başındayım. Şu an için iddiam yok fakat ilerleyen zamanda en iyiler arasında olacağıma inanıyorum. Star TV gibi bir kanalda ‘Starlife’ adlı magazin programını sunmak benim için büyük bir gurur. Yapımcımız Tayfun Topal ve Star TV yönetimine bu şansı bana verdikleri için çok teşekkür ediyorum.

‘Survivor’dan önce neler yapıyordunuz?
Yarışmadan önce THY’de kabin memurluğu yaptım iki buçuk seneye yakın. Kasım ayında sunuculuk eğitimi almak için ayrıldım.

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik